Servisas

* Baldus projektuojame, gaminame, pristatome, montuojame, jungiame buitinę techniką, santechniką, apšvietimą. Patys pertvarkome netinkamai ir ne vietoje įrengtą santechniką, ventiliacijos kanalus, kas sudaro dvi kainos dalis: baldų kaina + servisas. Pilnas paslaugų servisas kainuoja 10 – 15 % nuo baldų kainos.
* Mercedes ir Moskvič nesuklysime pavadinę automobiliais, tik jų lygis, komfortas ir kainos yra skirtingos. Tas pats ir su baldais. Klientas turėtų apsispręsti kokio lygio baldų nori, kas ir sudarys pagrindinę kainos dalį.
* Visi žinome tiesą, kad geriausių dalykų už pigiausią kainą nebūna, kas atitiktų mūsų automobilių palyginimą, kur viename iš jų vienas malonumas ir patogumas ir ko nerasime kitame. Tuo tarpu pasirinkę negudraujantį, o tikrai kvalifikuotą gamintoją, kuris būtų atsakingas už visą procesą nuo projektavimo iki montavimo, išlošite ir kainoje ir kokybėje, gaudami profesionalius ir sąžiningus patarimus kur verta investuoti ir kas be naudos kelia tik kainą.
* Mes galime pasiūlyti ir pigesnių variantų iš tų pačių medžiagų, kuriuose bus supaprastinti sprendimai: nebus brangios furnitūros, stiklų, įvairių brangių mechanizmų, kas labiausiai kelia kainas.
* Mūsų vykdomas visas aprašytas procesas nuo projektavimo iki montavimo iš gerų ir labai gerų medžiagų, mūsų klientų yra vertinamas, kaip labai geras kokybės ir kainos santykis, su puikiu servisu, kokio tiesiog negalima įsivaizduoti.
* Pas mus galima derėtis, gauti naudingiausius patarimus ir tartis dėl visko.

Go to Top