Naudingi patarimai

Ypatingai naudingi patarimai

* Nepatartina rinktis baldus pas tuos, kurie pateikia baldų metro kainą. Tokie pasiūlymai neatitinka realybės. Visada reikėtų išsiaiškinti ką slepia metro kaina: greičiausiai būsite nupirkę metrus tad kodėl gamintojas turėtų stengtis suviliojęs jus patrauklia metro kaina, į ją sudėti visa kas geriausia ir brangiausia, jeigu Jūs jau nupirkote metrus, o ne gerus baldus. Ko gero toji metro kaina, pakeliui iki kol pradės tarnauti Jums, užaugs iki 50%. Pas mus taip nebūna.
* Įsirengiant arba remontuojant virtuvę(kitus baldus), pirmiausia ją reikėtų profesionaliai suprojektuoti, kad išvengtume daugelio klaidų, kurios gali neigiamai atsiliepti baldų projektavimui, dizainui ir jų funkcionalumui. Reikia numatyti palangių aukščius, jų išsikišimus, pajungimo galimybes santechnikai, (pvz. integruojant indaploves ar orkaites negali būti jokių išsikišusių mazgų už jų nugarų), bei kitus niuansus, kurių nenumačius laiku, vėliau ribojamos galimybės projektuojant ir tenka taikytis prie esamos padėties.
* Turėkite omenyje, kad naudojant indaplovę, turėtų trigubai daugiau suktis apyvartoje indų, kuriems laikyti reikės turėti vietos.
* Reikia teisingai parinkti ventiliacijos angos padėtį, nes tai gali diktuoti garų surinkėjo tipą, gali tiesiog „pririšti“ viryklės vietą. Dažnai sutinkama klaida ir bėda, kad santechnikos mazgas ir ventiliacijos kanalas yra vienoje vertikalėje: garų ištraukėjo virš kriauklės nebūna! Jei klientas turi gerų norų, mes šias problemas galime išspręsti mūsų pagalba.
* Įsirengiant elektros instaliaciją reikia numatyti buitinės technikos pajungimo vietas, rozečių aukštį virš stalviršio lygio, pajungimą garų surinkėjui, halogeninam apšvietimui, darbo vietos apšvietimui ir kitas…


* Keičiant ar įstatant langus reikia numatyti palangių aukštį, jų išsikišimą, langų atidarymo kryptis. Jei po langu stovi baldai, tai palangė gali būti kaip stalviršio tąsa arba ištisinis stalviršis montuojamas vietoj palangės.
* Taupant plyteles būtina numatyti jų klijavimo vietą, arba jas klijuoti sumontavus baldus, kadangi jos nebūtinos už baldų nugaros.
* Patariame vengti gamintojų, kurie sudėtingai aiškina situaciją, nes šioje žemėje nėra nieko nepaprasto, tik sudėtingas paprastų dalykų aiškinimas ir taip norima save parodyti pranašesniais, nors realiai nieko gero nebus pasiūlyta.

Go to Top