Projektavimas

* Projektuojame tik užsakovo akivaizdoje, aiškindamiesi visas galimybes, norus, kitus ypatumus, kas užima 1-3 valandas laiko.

* Kadangi mes atliekame visą ciklą, specializuodamiesi virtuvinių, bei kitų baldų gamyboje, turėdami didžiulę patirtį, pateikiame argumentuotus optimaliausius sprendimus. Bet klientams paliekame teisę už jų pačių pinigus pasirinkti ir blogesnius, pačių pasirinktus, sprendimus.

* Aš, kaip profesionalas, visada turiu geresnių pasiūlymų negu turi norų pats klientas. Patariu be reikalo nesivarginti sprendžiant patiems, o spręsti kartu: pagal galimybes aš konsultuosiu, patarsiu ir kartu priimsime pačius naudingiausius ir praktiškiausius sprendimus.

* Baldai projektuojami naudojant gausybę vaizdinės informacijos: katalogus, baldų pavyzdžius(mūsų darbų nuotraukas), medžiagų pavyzdžius, spalvines gamas, spalvų suderinimo katalogus ir t.t.

* Mūsų vienas iš trūkumų, o klientams laimėjimas – nenuolaidžiauti blogiems sprendimams. Sprendimai be trūkumų brangiau nekainuoja.

* Projektuojant reikėtų būti galutinai išsirinkusiems arba apsisprendusiems dėl buitinės technikos, jų tipo, dydžių (neturintiems – patariame kas Jūsų sąlygomis geriausiai tinka).

Projektavimo būdas – Kai kviečiama į namus: iškvietimą suderinus iš anksto tel. 8 600 18328.

Go to Top